O mne

Dizajn, krása a umenie ma obklopovali väčšinu môjho života. Ako absolventka odevného dizajnu a výtvarného umenia som vždy túžila svoj čas a energiu venovať práci, kde budem môcť využiť svoju kreativitu a umelecké cítenie. Vždy ma fascinovala sila make-upu v dnešnej spoločnosti, kde sa upravený vzhľad a vizáž považujú za dôležité veličiny.


Mikropigmentácia

Je nechirurgický zásah do vrchnej časti pokožky, kde prostredníctvom prístroja sa vpravuje kozmetický pigment do hĺbky 0,5mm epidermis, za účelom dočasného (na cca 1,5 - 2 roky) nalíčenia pier, obočia, očných liniek a očných tieňov. Výsledok je okamžitý

Výhody permanentného make-upu (PMU) :

Ak chceš ráno ušetriť čas, stav na permanentný make-up. Kvalitne vytetovaný make-up v prirodzených odtieňoch je kľúčom k dokonalej vizáži. Zakryje nedokonalosti a je veľmi efektívný - ženy, ktoré trápi riedke, miznúce alebo asymetrické obočie, úzke či asimetrické pery, nevýrazné oči, jazvy

Fibroblast 

Ide o prístroj, ktorý má do detailu prepracovanú metódu. Umožňuje vykonávať celú radu neinvazívnych zákrokov. Najväčšie uplatnenie nachádzame v oblasti estetickej. Po ošetrení nezanecháva jazvy a proces hojenia je skutočne krátky. Jedná sa o revolučnú metódu, bez jaziev a modrín.

Výhody:
+ rýchle a takmer bezbolestné
+ po zákroku nezostávajú jazvy
+ rýchle hojenie

Využitie:
+ dynamická blepharoplastika ( lifting očných viečok)
+ minilifting tváre
+ odstránenie pigmentových škvŕn 
+ korekcia jaziev po akné
Hojenie trvá cca 5-7 dní ( po blepharoplastice je dobré si zaistiť prvé 3 dni voľno), pretože môže byť ľahké opuchnutie. Následne je nutné ošetrené plochy chrániť pred slnečným žiarením prípravkami s vysokým UV faktorom.

Ako ošetenie prebieha ?
Po znecitlivení anestetickým krémom vykonávame bodkovité ošetrenie pleti, toto vyvolá kontrakciu kolagénu vedúcu k dlhodobému efektu - zlepšenie napätia pleti, pozdvihnutie. V mnohých prípadoch je tento prístroj schopný nahradiť plasticko-chirurgický zákrok. Prístroj je schopný riešiť aj vrásky nad hornou perou, celej tvári a krku.
Výsledek vyzerá prirodzene!
Efekt je dlhodobý, mizne len ďalším, prirodzeným starnutím organizmu v priebehu rokov.

Sem patrí váš dlhý nadpis

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia.

Prvá služba

Kliknite sem a začnite písať. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit.

Druhá služba

Kliknite sem a začnite písať. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro.

Tretia služba

Kliknite sem a začnite písať. Quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit.